TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

07

04 2021

Okradli nieogrodzoną posesję


Grodzisk News


foto: GrodziskNewsOkradli nieogrodzoną posesję - Grodzisk News


W ręce policjantów wpadli w Jaktorowie dwaj mężczyźni o wspólną kradzież kabli elektrycznych z nieogrodzonej posesji. 39- i 20-latek przyznali się do przestępstwa.


reklama Grodzisk mazowiecki

Ustalenia w sprawie kradzieży zebrali jaktorowscy dzielnicowi. Informacje wskazywały, jakim pojazdem mogli poruszać się sprawcy.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

–Funkcjonariusze  szybko odkryli, że taki samochód zaparkowany jest na jednym z grodziskich osiedli. Ustalenie użytkowników auta i miejsca ich przebywania również nie sprawiło policjantom żadnych problemów. W wytypowanym mieszkaniu zastali 39-latka i 20-latka. Wygląd obu mężczyzn zgadzał się z wcześniej ustalonym rysopisem sprawców kradzieży. Obaj podejrzani zostali zatrzymani – informuje asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

–Zgromadzone w sprawie materiały pozwoliły na przedstawienie obu mężczyznom zarzutów wspólnego dokonania kradzieży końcówek kabli elektrycznych z nieogrodzonej posesji. Właściciel wycenił swoje straty na kwotę ponad 4 tysięcy złotych. 39-latek i 20-latek przyznali się do popełnienia tego przestępstwa w sąsiedniej miejscowości i sprzedaży zabranych kabli w skupie złomu. – dodaje rzeczniczka.

Teraz obaj odpowiedzą za przestępstwo zagrożone karą 5 lat więzienia. Dodatkowo starszy z mężczyzn odpowie za recydywę i może trafić za kratki nawet na siedem i pół roku.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz


reklama Grodzisk mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.