TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

07

04 2021

Okradli nieogrodzoną posesję


Grodzisk News


foto: GrodziskNewsOkradli nieogrodzoną posesję - Grodzisk News


W ręce policjantów wpadli w Jaktorowie dwaj mężczyźni o wspólną kradzież kabli elektrycznych z nieogrodzonej posesji. 39- i 20-latek przyznali się do przestępstwa.


reklama Grodzisk mazowiecki

Ustalenia w sprawie kradzieży zebrali jaktorowscy dzielnicowi. Informacje wskazywały, jakim pojazdem mogli poruszać się sprawcy.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

–Funkcjonariusze  szybko odkryli, że taki samochód zaparkowany jest na jednym z grodziskich osiedli. Ustalenie użytkowników auta i miejsca ich przebywania również nie sprawiło policjantom żadnych problemów. W wytypowanym mieszkaniu zastali 39-latka i 20-latka. Wygląd obu mężczyzn zgadzał się z wcześniej ustalonym rysopisem sprawców kradzieży. Obaj podejrzani zostali zatrzymani – informuje asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

–Zgromadzone w sprawie materiały pozwoliły na przedstawienie obu mężczyznom zarzutów wspólnego dokonania kradzieży końcówek kabli elektrycznych z nieogrodzonej posesji. Właściciel wycenił swoje straty na kwotę ponad 4 tysięcy złotych. 39-latek i 20-latek przyznali się do popełnienia tego przestępstwa w sąsiedniej miejscowości i sprzedaży zabranych kabli w skupie złomu. – dodaje rzeczniczka.

Teraz obaj odpowiedzą za przestępstwo zagrożone karą 5 lat więzienia. Dodatkowo starszy z mężczyzn odpowie za recydywę i może trafić za kratki nawet na siedem i pół roku.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.