reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

23

05 2023

„Ojcowie na Start” - impreza rowerowa w Nadarzynie


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Pixabay„Ojcowie na Start” - impreza rowerowa w Nadarzynie - Grodzisk News


Na początku czerwca w Nadarzynie odbędzie się już XIII edycja imprezy rowerowej „Ojcowie na Start”. Atrakcji będzie cała masa.


Jak podkreślają organizatorzy, „Ojcowie na Start” to największa rodzinna impreza rowerowa w Polsce. Tegorocznej edycji towarzyszyć będzie piknik dla całych rodzin. Ale od początku...

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Impreza odbędzie się 3 czerwca i rozpocznie się już o godz. 9.30. Start i meta wyścigu będą znajdować się na stadionie przy ul. Żółwińskiej 20. Do rywalizacji mogą stanąć wszystkie dzieci, niezależnie od miejsca zamieszkania czy szkoły, do której chodzą. Wystarczy zarejestrować się przez stronę internetową http://pruszkow.ojcowienastart.pl/ oraz wnieść opłatę rejestracyjną za rodzinę w wysokości 35 zł.

Jako pierwsi wystartują trzyletnie dzieci (oczywiście pod opieką ojców), które po ukończeniu wyścigu otrzymają nagrody. Następnie na trasę wjadą dzieci z kolejnych grup wiekowych. Ostatnia grupa kolarska, czyli piątoklasiści, wyruszą na trasę około południa. Długość trasy będzie się oczywiście różnić dla poszczególnych grup wiekowych oraz płci. Trasa ma być zabezpieczona przez wolontariuszy, straż gminną, straż pożarną i pogotowie. Limit uczestników ustalono na 999 osób. Każdy z uczestników otrzyma elektroniczne chipy, które zostaną przymocowane do roweru dziecka. To właśnie te urządzenia będą mierzyć czas przejazdu duetu ojciec – dziecko. Zasady wyścigu są bardzo proste: drużyna składa się z rodzica i przynajmniej jednego dziecka. Musi przejechać określoną trasę w jak najkrótszym czasie.  Jeśli tata ma kilkoro dzieci w różnym wieku może zarejestrować kilka drużyn i pojechać z pociechami w różnych kategoriach.

– Cel wyścigu to integracja rodzinna oraz wspólny wysiłek na świeżym powietrzu. Zapraszamy całe rodziny, bo wyścigowi towarzyszy zawsze piknik rodzinny– mówi Grzegorz Stanio, dyrektor Szkoły Podstawowej Sternik w Pruszkowie przy ul. Staszica. Organizatorami wyścigu są rodzice dzieci uczęszczających do tej placówki oraz działającego przy szkole Przedszkola Promienie. Wyścig odbędzie się dzięki uprzejmości władz Nadarzyna oraz sponsorów. Będzie mu towarzyszyć piknik z atrakcjami dla całej rodziny, w tym m.in. dmuchańcami, strzelnicą ASG, boiskiem piłkarskim oraz animacjami dla najmłodszych.

Biuro zawodów będzie czynne już od godz. 8.30. Organizatorzy zachęcają do przybycia najpóźniej na 25 minut przed wyścigiem do punktu startowego, aby odebrać numery startowe.

Organizator wymaga posiadania kasku rowerowego.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

genialna impreza. Brałem udział z dziećmi w poprzednich latach !!!
Jan Kaziński


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.
Warning: Undefined array key "tresc" in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 62

Warning: Undefined variable $podpis in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 63

Treść komentarza
Podpis

reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.