reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

31

05 2023

Odkryj symbole z kart historii Polski. Gra miejska w Grodzisku


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


4 czerwca to data symboliczna w najnowszej historii Polski. W tym dniu, 34 lata temu, odbyły się pierwsze wolne wybory. Z tej okazji Grodzisk już w niedzielę zorganizuje gre miejską zatytułowaną "`Symbole z kart historii Polski". Początek o godz. 15.00 w budynku Mediateki.


Wówczas rozpoczną się zapisy drużyn, które potrwają do 16.00, zaś do godz. 18.00 otwarta będzie trasa gry. Zakończenie przewidziane jest w Letniej Bibliotece przy Stawach Walczewskiego. Trasę należy przejść w ustalonej kolejności. Miejsca, które odwiedzą drużyny to: Mediateka (rejestracja), Park Skarbków, Deptak, Centrum Kultury, Stawy Goliana, Willa Radogoszcz, Stawy Walczewskiego – Summer Book.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Drużyny będą musiały wykonać zadania związane z symbolami z kart historii Polski. Przeniesiemy się kolejno w czasy Mieszka I, Kazimierza III Wielkiego, Unii Lubelskiej, Upadku Rzeczypospolitej, Powstania Warszawskiego i pierwszych wolnych wyborów.

W każdym puncie gry na uczestników będą czekać zadania, budowanie z klocków, pisanie piórem lub udział w wyborach.

Poniżej zapisy regulaminu gry
1. Organizatorem rodzinnej gry miejskiej "SYMBOLE Z KART HISTORII POLSKI" jest Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki i Burmistrz Grodziska Mazowieckiego, Grzegorz Benedykciński.
2. Gra odbywa się 4 czerwca 2023 r. w godz. 15:00-18:00 na terenie Grodziska Mazowieckiego.
3. W grze mogą uczestniczyć osoby indywidualne oraz grupy zorganizowane.
4. W trakcie rejestracji zespoły podają nazwę swojej drużyny i numer kontaktowy do jednej z osób.
5. Po rejestracji drużyny dostają materiały startowe w których znajduje się mapa z zaznaczonymi punktami oraz miejscem na zebranie podpisów.
6. Zadaniem drużyn jest odwiedzenie każdego wskazanego punktu, wykonanie tam zadania, a w rezultacie uzyskanie podpisu w odpowiednim okienku.
7. Na trasie obowiązuje bezwzględny nakaz ostrożnego przemieszczania się – poruszania się po chodnikach, przechodzenia przez ulicę na przejściach dla pieszych oraz stosowania się do pozostałych zasad ruchu drogowego.
8. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne wypadki powstałe na trasie, a także za brak możliwości lub ograniczoną możliwość pokonania trasy powstałą w wyniku np. robót drogowych czy budowy.
9. Celem gry jest przede wszystkim dobra zabawa. Pamiętajcie o zasadach fair-play.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

1

1
31-05-2023 15:56
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.