reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

13

06 2023

Odbiory budynku w Natolinie zgodnie z planem. Wiemy, kiedy lokatorzy dostaną klucze


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayOdbiory budynku w Natolinie zgodnie z planem. Wiemy, kiedy lokatorzy dostaną klucze - Grodzisk News


W Natolinie wybudowano już blok komunalny z 44 mieszkaniami. Do końca zbliżają się powoli techniczne, po których lokatorzy będą mogli się wprowadzać. Wiemy już, że przekazanie kluczy ma nastąpić 2 lipca.


Budynek stanął pod numerem 75 na działce o powierzchni 4,2 tys. mkw; przy drodze wojewódzkiej 579. Znajduje się tam zjazd na działkę w południowo-wschodnim narożniku, w strefie o niskiej intensywności zabudowy. Na działkach sąsiednich znajduje się zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i hotelowa – jedno- oraz dwukondygnacyjna.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Sam blok liczyć będzie łącznie 44 mieszkania o łącznej powierzchni użytkowej blisko 1938 metrów kwadratowych. Maksymalna liczba mieszkańców to około 150 osób. Z kolei kubatura budynku wynosi 7,5 tysiąca metrów sześciennych.

Będą też cztery mieszkania przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Budynek zestawiony jest z czterech jednakowych czterokondygnacyjnych segmentów z klatką schodową i odrębnym wejściem, o tej samej strukturze mieszkań. Na parterze każdego segmentu mieszczą się dwa lokale dwupokojowe, w tym jeden przystosowany dla osób niepełnosprawnych oraz wózkownia, a na pozostałych po trzy lokale.

Od blisko trzech tygodni trwają procedury odbiorów technicznych, po których zakończeniu budynek będzie gotowy do zamieszkania. Jak mówią urzędnicy wszystko przebiega zgodnie z planem. – Trwają jeszcze odbiory techniczne, wykonawca prowadzi je zgodnie z harmonogramem. Oznacza to, że 2 lipca przekażemy klucze lokatorom nowych mieszkań w Natolinie – mówi nam Urszula Chrzanowska stojąca na czele wydziału i inwestycji i pozyskiwania funduszy zewnętrznych w grodziskim magistracie.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.