reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

13

06 2023

Odbiory budynku w Natolinie zgodnie z planem. Wiemy, kiedy lokatorzy dostaną klucze


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayOdbiory budynku w Natolinie zgodnie z planem. Wiemy, kiedy lokatorzy dostaną klucze - Grodzisk News


W Natolinie wybudowano już blok komunalny z 44 mieszkaniami. Do końca zbliżają się powoli techniczne, po których lokatorzy będą mogli się wprowadzać. Wiemy już, że przekazanie kluczy ma nastąpić 2 lipca.


Budynek stanął pod numerem 75 na działce o powierzchni 4,2 tys. mkw; przy drodze wojewódzkiej 579. Znajduje się tam zjazd na działkę w południowo-wschodnim narożniku, w strefie o niskiej intensywności zabudowy. Na działkach sąsiednich znajduje się zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i hotelowa – jedno- oraz dwukondygnacyjna.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Sam blok liczyć będzie łącznie 44 mieszkania o łącznej powierzchni użytkowej blisko 1938 metrów kwadratowych. Maksymalna liczba mieszkańców to około 150 osób. Z kolei kubatura budynku wynosi 7,5 tysiąca metrów sześciennych.

Będą też cztery mieszkania przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Budynek zestawiony jest z czterech jednakowych czterokondygnacyjnych segmentów z klatką schodową i odrębnym wejściem, o tej samej strukturze mieszkań. Na parterze każdego segmentu mieszczą się dwa lokale dwupokojowe, w tym jeden przystosowany dla osób niepełnosprawnych oraz wózkownia, a na pozostałych po trzy lokale.

Od blisko trzech tygodni trwają procedury odbiorów technicznych, po których zakończeniu budynek będzie gotowy do zamieszkania. Jak mówią urzędnicy wszystko przebiega zgodnie z planem. – Trwają jeszcze odbiory techniczne, wykonawca prowadzi je zgodnie z harmonogramem. Oznacza to, że 2 lipca przekażemy klucze lokatorom nowych mieszkań w Natolinie – mówi nam Urszula Chrzanowska stojąca na czele wydziału i inwestycji i pozyskiwania funduszy zewnętrznych w grodziskim magistracie.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.