reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

01

12 2021

Nie chciał płacić za zakupy, zaatakował pracownika ochrony


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP OstródaNie chciał płacić za zakupy, zaatakował pracownika ochrony - Grodzisk News


Policjanci z Grodziska zatrzymali 26-latka za kradzież rozbójniczą i kierowanie autem w stanie nietrzeźwości. Nietrzeźwy mężczyzna najpierw nie chciał płacić za zakupy, zaatakował pracownika ochrony, który próbował mu odebrać kradzione przedmioty, a następnie odjechał autem.


Do jednej z placówek handlowych w Grodzisku została wezwana policja. Powód? Kradzież rozbójnicza. – Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że wobec mężczyzny, który nie zapłacił za zakupy interweniował przed sklepem pracownik ochrony. Klient nie chciał oddać zabranych produktów, szarpał i uderzał mężczyznę, a następnie wsiadł do auta i odjechał – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Szybko ustalono jakim autem porusza się podejrzany i kilka ulic dalej zatrzymano nissana pasującego do opisu. Rysopis kierowcy też się zgadzał więc doszło do zatrzymania. Funkcjonariusze przebadali mężczyznę alkomatem, okazało się, że ma blisko dwa promile alkoholu w organizmie. Jednak jak się okazało, to nie był jego pierwszy raz za kierownicą będąc „pod wpływem” - był już wcześniej dwukrotnie karany przez sądy za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości i obowiązywały go jeszcze przez 3 i 4 lata zakazy kierowania samochodami.

Zatrzymany usłyszy zarzuty dokonania kradzieży rozbójniczej oraz popełnienia przestępstw drogowych. Mężczyzna został objęty policyjnym dozorem. Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.