TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

18

10 2023

Mężczyzna dźgnięty nożem przez 49-latkę


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Do groźnego zdarzenia doszło kilka dni temu w sąsiednim powiecie żyrardowskim 65-letni mieszkaniec Puszczy Mariańskiej został dźgnięty nożem. Jak później ustalono, czyn ten popełniła 49-letnia kobieta, która zgłaszała sprawę policji.


49-latka zawiadomiła o dźgnięciu mężczyzny dyżurnego żyrardowskiej komendy policji. Z jej zgłoszenia wynikało jednak, że 65-latka ranili nieznani sprawcy, którzy uciekli z miejsca zdarzenia. – Do groźnego zdarzenia, w którym ranny został 65-letni mężczyzna doszło w minioną sobotę w gminie Puszcza Mariańska. Dyżurny komendy policji w Żyrardowie otrzymał zgłoszenie, że 65-latek został dźgnięty nożem, przez osoby które uciekły z miejsca zdarzenia – relacjonuje sytuację st. sierż. Patrycja Sochacka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Policjanci natychmiast przystąpili do ustalenia okoliczności, a także do namierzenia i zatrzymania sprawcy przestępstwa. Podczas interwencji funkcjonariusze ustalili, że cios nożem mogła zadać zgłaszająca interwencję 49-letnia kobieta. Została zatrzymana – dodaje rzeczniczka żyrardowskiej policji.

W czasie zatrzymania 49-latka była pod wpływem alkoholu. – Po wytrzeźwieniu kobieta usłyszała zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, do którego się przyznała. Wczoraj (17 października – przyp red.) sąd zastosował wobec podejrzanej trzymiesięczny areszt – przekazała st. sierż. Patrycja Sochacka.

Za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu grozi kara nie krótsza niż trzy lata.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.