TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

18

10 2023

Mężczyzna dźgnięty nożem przez 49-latkę


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Do groźnego zdarzenia doszło kilka dni temu w sąsiednim powiecie żyrardowskim 65-letni mieszkaniec Puszczy Mariańskiej został dźgnięty nożem. Jak później ustalono, czyn ten popełniła 49-letnia kobieta, która zgłaszała sprawę policji.


49-latka zawiadomiła o dźgnięciu mężczyzny dyżurnego żyrardowskiej komendy policji. Z jej zgłoszenia wynikało jednak, że 65-latka ranili nieznani sprawcy, którzy uciekli z miejsca zdarzenia. – Do groźnego zdarzenia, w którym ranny został 65-letni mężczyzna doszło w minioną sobotę w gminie Puszcza Mariańska. Dyżurny komendy policji w Żyrardowie otrzymał zgłoszenie, że 65-latek został dźgnięty nożem, przez osoby które uciekły z miejsca zdarzenia – relacjonuje sytuację st. sierż. Patrycja Sochacka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Policjanci natychmiast przystąpili do ustalenia okoliczności, a także do namierzenia i zatrzymania sprawcy przestępstwa. Podczas interwencji funkcjonariusze ustalili, że cios nożem mogła zadać zgłaszająca interwencję 49-letnia kobieta. Została zatrzymana – dodaje rzeczniczka żyrardowskiej policji.

W czasie zatrzymania 49-latka była pod wpływem alkoholu. – Po wytrzeźwieniu kobieta usłyszała zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, do którego się przyznała. Wczoraj (17 października – przyp red.) sąd zastosował wobec podejrzanej trzymiesięczny areszt – przekazała st. sierż. Patrycja Sochacka.

Za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu grozi kara nie krótsza niż trzy lata.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.