reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

04

06 2023

Mecz ostatniej szansy dla CKT Grodzisk Maz.


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: CKT Grodzisk MazowieckiMecz ostatniej szansy dla CKT Grodzisk Maz. - Grodzisk News


Drużyna tenisa ziemnego CKT Grodzisk Mazowiecki dziś w Kaliszu powalczy o pierwsze zwycięstwo w LOTTO SuperLIDZE. Wygrana z Osavi Tennis Team przedłuży szanse na udział w final four.


Wicemistrz Polski czyli CKT Grodzisk Mazowiecki jest w trudnej sytuacji – grając w dwóch pierwszych kolejkach głównie juniorami, CKT doznał bolesnych porażek, w identycznym stosunku (0:6), z KS Górnik Bytom i BKT ADVANTAGE Bielsko-Biała. Kolejna przegrana mocno ograniczy ich szanse na grę w grudniowym turnieju final four.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Osavi Tennis Team Kalisz podejmie dziś drużynę z Grodziska, która będzie musiała wygrać. Gospodarze plasują się w środku tabeli po pewnej wygranej w derbach Wielkopolski z AZS Tennis Poznań 6:0 oraz porażce ze stołeczną Merą (1:5).

Obiekt w Kaliszu ponoć ma się wypełnić do ostatniego miejsca, a pojedynek Piotra Matuszewskiego (Osavi) z Łukaszem Kubotem (CKT) został wybrany jako mecz dnia. Transmisję z tego spotkania będzie można zobaczyć na antenie Polsatu Sport Extra. Początek o godz. 12.30.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.