TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

04

06 2023

Mecz ostatniej szansy dla CKT Grodzisk Maz.


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Drużyna tenisa ziemnego CKT Grodzisk Mazowiecki dziś w Kaliszu powalczy o pierwsze zwycięstwo w LOTTO SuperLIDZE. Wygrana z Osavi Tennis Team przedłuży szanse na udział w final four.


Wicemistrz Polski czyli CKT Grodzisk Mazowiecki jest w trudnej sytuacji – grając w dwóch pierwszych kolejkach głównie juniorami, CKT doznał bolesnych porażek, w identycznym stosunku (0:6), z KS Górnik Bytom i BKT ADVANTAGE Bielsko-Biała. Kolejna przegrana mocno ograniczy ich szanse na grę w grudniowym turnieju final four.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Osavi Tennis Team Kalisz podejmie dziś drużynę z Grodziska, która będzie musiała wygrać. Gospodarze plasują się w środku tabeli po pewnej wygranej w derbach Wielkopolski z AZS Tennis Poznań 6:0 oraz porażce ze stołeczną Merą (1:5).

Obiekt w Kaliszu ponoć ma się wypełnić do ostatniego miejsca, a pojedynek Piotra Matuszewskiego (Osavi) z Łukaszem Kubotem (CKT) został wybrany jako mecz dnia. Transmisję z tego spotkania będzie można zobaczyć na antenie Polsatu Sport Extra. Początek o godz. 12.30.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.