TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

02

10 2023

Krzysztof Dymiński wciąż zaginiony


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Nie ustają poszukiwania 16-letniego Krzysztofa Dymińskiego spod Ożarowa Mazowieckiego.


Krzysztof zaginął 27 maja kiedy to wyszedł z domu w Pogroszewie-Kolonii (gmina Ożarów Mazowiecki). Około godz. 4.00 sąsiad zauważył go jak szedł w kierunku przystanku autobusowego, gdzie wsiadł w autobus linii nr 713, a następnie wsiadł do metra na stacji Rondo Daszyńskiego. Potem na stacji Świętokrzyska ponownie wsiadł w metro i wysiadł na Dworcu Gdańskim. Kamery monitoringu po raz ostatni zarejestrowały go w sytuacji gdy był oparty o barierę na Moście Gdańskim. Chłopak zamieścił też wpis w mediach społecznościowych o treści: „Dziękuję. Żegnajcie”.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W mediach pojawiły się doniesienia, że nastolatek mógł być widziany w nadmorskich miejscowościach, ale nie udało się tam go odnaleźć. Było też nagranie z kamery samochodowej, na którym jest osoba łudząco podobna do 16-latka. Krzysztofa poszukuje policja, ale także i rodzina. Jego ojciec na własną rękę przeszukuje rejon Wisły pływając łódką i latając dronem. Jednak jak na razie bezskutecznie.

Krzysztof Dymiński ma 16 lat, 174 cm wzrostu, ciemne blond włosy, niebieskie oczy, szczupłej budowy ciała. W dniu zaginięcia ubrany był w ciemne spodnie, czarne buty marki Diesel typu sneakersy. Nosi stały aparat na zębach (górny i dolny łuk).

Osoby, które widziały chłopaka lub wiedzą gdzie może przebywać proszone są o kontakt z Wydziałem Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Stołecznej Policji ,00-150 Warszawa, ul. Nowolipie 2 telefon: 47 72 369 88, 47 72 376 57, email: naczelnik.poszukiwanie-identyfikacja-osob@ksp.policja.gov.pl. Można też dzwonić na numer alarmowy 112. Policjanci apelują o przekazywanie informacji w czasie rzeczywistym, aby ułatwiło to jej weryfikację.

Rodzina przygotowała też specjalne plakaty, na którym podany jest również telefon kontaktowy.

Krzysztof Dymiński wciąż zaginiony - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.