TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

15

03 2021

Kolizja osobówki z łosiem w Maryninie. Zwierzę nie przeżyło [FOTO]


Grodzisk News


foto: Czytelnik KamilKolizja osobówki z łosiem w Maryninie. Zwierzę nie przeżyło [FOTO] - Grodzisk News


W niedzielny wieczór na drodze w Maryninie doszło do przykrego i niebezpiecznego zdarzenia. Około godz. 22.00 BMW zderzyło się z przebiegającym łosiem. Zwierzę nie przeżyło tej kolizji


reklama Grodzisk mazowiecki

Na miejscu działały m.in. trzy zastępy strażaków a także pogotowie medyczne. – Około 22.00 otrzymaliśmy zgłoszenie o kolizji w Maryninie samochód osobowy zderzył się z łosiem. Kierowcy i pasażerce nic poważnego się raczej nie stało, jednak trafili do szpitala na rutynową obserwację – wyjaśnia st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, p.o. komendanta Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

– Mężczyzna miał niewielką ranę głowy, kobieta uskarżała się na ból kręgosłupa. Oboje o własnych siłach opuścili pojazd. Zwierzę niestety nie przeżyło – dodaje.

W akcji brały udział dwie załogi PSP oraz jedna z OSP Książenice. Działania zakończyły się około północy.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Bardzo przykre, rodzina czterech łosi zamieszkuje te okolice od roku, wszyscy którzy spacerują po lesie niejednokrotnie mogli być świadkami jak maluchy rosną, łosie są bardzo ciekawskie ale utrzymują bezpieczną odległość od obserwatora, okoliczni mieszkańcy wiedzą też, że często przemieszczają się między jezdniami i należy zwrócić szczególną uwagę na pobocze i prędkości jakie się rozwija

Ania
15-03-2021 11:23

Przykre jest to, że niektóre osoby w tych czasach bardziej martwią się o zwierzęta niż o ludzi. Dwójka młodych ludzi mogła stracić życie ale nie no oczywiście to mało ważne. Ciekawe gdyby komuś z Pani rodziny wyskoczyło takie zwierzę i osoby wylądowałyby w szpitalu. Proszę się zastanowić co Pani pisze. Pozdrawiam.

Marta
15-03-2021 12:52

Gdyby młodzi ludzie w samochodzie jechali z przepisową prędkością 50 km/godz. do niczego by nie doszło i szkody byłyby mniejsze. Sądząc po uszkodzeniach samochodu, jechali co najmniej 100 km/godz.

Maryniniak
15-03-2021 14:35

pokaż wszystkie komentarze (29)📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.