reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

05

01 2022

Kolizja na autostradzie. Trasa w kierunku Warszawy zablokowana


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsKolizja na autostradzie. Trasa w kierunku Warszawy zablokowana - Grodzisk News


Kilkanaście minut po godz. 17.00 na autostradzie A2 na wysokości Zabłotni kierowca ciężarówki stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w barierę energochłonną i wpadł na jezdnię w kierunki przeciwnym. Trasa w stronę Warszawy jest całkowicie zablokowana.


Na miejscu działają policjanci, strażacy, medycy i obsługa autostradowa. – Kilkanaście minut po godz. 17.00 dostaliśmy zgłoszenie o zdarzeniu na autostradzie. Na wysokości wiaduktu w.Zabłotni i Chlebni kierowca samochodu ciężarowego jadącgo w kierunku Poznania stracił panowanie nad pojazdem. Prawdopodobnie z powodu przebicia opony – wyjaśnia asp. Krzysztof Stefaniak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– W konsekwencji ciężarówka uderzyła w barierę energechlonną oddzielającą jezdnię w kierunku Warszawy i wpadła na tę część trasy. Na szczęście kierowcy jadący w stronę stolicy zdążyli zjechać w bok i tylko jedna osobówka przytarła się o bariery energochłonne — opisuje dalej Stefaniak.

–Kierowcom ani nikomu nic poważnego się nie stało, nie potrzebowali hospitalizacji. Trasa w kierunku Warszawy jest jednak całkowicie zablokowana, a w stronę Poznania przejezdny jest jeden pas – podkresla Krzysztof Stefaniak.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.