TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

10

03 2021

Kolejny zatrzymany z narkotykami


Grodzisk News


foto: PolicjaKolejny zatrzymany z narkotykami - Grodzisk News


Policjanci z powiatu grodziskiego zatrzymali kolejną osobę z narkotykami. 42-latek miał przy sobie amfetaminę i mefedron.


reklama Grodzisk mazowiecki

Funkcjonariusze patrolujący w nocy jaktorowską gminę zauważyli samochód stojący na poboczu w miejscowości Stare Budy. W środku siedziało dwóch mężczyzn. Policjanci podjechali ich skontrolować. – Kierowca nie potrafił wyjaśnić powodu zatrzymania się w tym miejscu. Funkcjonariusze zauważyli także nerwowe zachowanie pasażerów,  wskazujące na to, że próbują coś ukrywać. Podejrzenia policjantów potwierdziły się już podczas przeszukania pojazdu. W jednym ze schowków funkcjonariusze znaleźli 2 torebki z białym proszkiem – informuje Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Początkowo nikt nie wskazał właściciela torebek z proszkiem, ale potem cztery opakowania z taką samą substancją policjanci znaleźli u siedzącego w aucie 42-letniego mężczyzny. Dalsze działania mundurowych wykazały, że w opakowaniach znajdowało się łącznie dziewięć gramów amfetaminy i porcja mefedronu. Ustalili następnie, że wszystkie narkotyki należały do 42-latka.

Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających za co grozi do trzech lat pozbawienia wolności


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz


reklama Grodzisk mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.