TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

10

03 2021

Kolejny zatrzymany z narkotykami


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PolicjaKolejny zatrzymany z narkotykami - Grodzisk News


Policjanci z powiatu grodziskiego zatrzymali kolejną osobę z narkotykami. 42-latek miał przy sobie amfetaminę i mefedron.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Funkcjonariusze patrolujący w nocy jaktorowską gminę zauważyli samochód stojący na poboczu w miejscowości Stare Budy. W środku siedziało dwóch mężczyzn. Policjanci podjechali ich skontrolować. – Kierowca nie potrafił wyjaśnić powodu zatrzymania się w tym miejscu. Funkcjonariusze zauważyli także nerwowe zachowanie pasażerów,  wskazujące na to, że próbują coś ukrywać. Podejrzenia policjantów potwierdziły się już podczas przeszukania pojazdu. W jednym ze schowków funkcjonariusze znaleźli 2 torebki z białym proszkiem – informuje Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Początkowo nikt nie wskazał właściciela torebek z proszkiem, ale potem cztery opakowania z taką samą substancją policjanci znaleźli u siedzącego w aucie 42-letniego mężczyzny. Dalsze działania mundurowych wykazały, że w opakowaniach znajdowało się łącznie dziewięć gramów amfetaminy i porcja mefedronu. Ustalili następnie, że wszystkie narkotyki należały do 42-latka.

Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających za co grozi do trzech lat pozbawienia wolności


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.