TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

15

07 2021

Kolejny śmiertelny wypadek na autostradzie A2


Grodzisk News


foto: GrodziskNewsKolejny śmiertelny wypadek na autostradzie A2 - Grodzisk News


Przed dwoma dniami informowaliśmy, iż nocą z 12 na 13 lipca doszło do wypadku, w którym na autostradzie A2 zginął 68-letni kierowca volkswagena. Dzisiejszej nocy znów doszło do tragedii. Smiertelnie potrącony został 82-latek, który z pasa technicznego wszedł na pas autostrady.


reklama Grodzisk mazowiecki

Do wypadku doszło około północy. – Na autostradzie A2, w kierunku Łodzi, doszło do wypadku drogowego z udziałem pieszego i pojazdu osobowego. Mężczyzna z niewiadomych przyczyn opuścił swój pojazd zaparkowany na pasie awaryjnym, po czym znalazł się na środku autostrady, gdzie został potrącony przez jadący pojazd. W wyniku poniesionych obrażeń 82-letni mężczyzna zginął na miejscu – informuje kom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

–Na miejscu zdarzenia kilka godzin trwały czynności procesowe. Oprócz służb ratunkowych na miejscu obecny był również prokurator. Prowadzone śledztwo przez Prokuraturę Rejonową w Pruszkowie oraz policjantów pozwoli na ustalenie dokładnych okoliczności i samego przebiegu wypadku. Na czas prowadzonych czynności ruch odbywał się jednym pasem – dodaje,

Policjanci po raz kolejny apelują o ostrożność i rozwagę na drodze, bo od tragedii dzieli nas bardzo cienka granica.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.