TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

15

07 2021

Kolejny śmiertelny wypadek na autostradzie A2


Grodzisk News


foto: GrodziskNewsKolejny śmiertelny wypadek na autostradzie A2 - Grodzisk News


Przed dwoma dniami informowaliśmy, iż nocą z 12 na 13 lipca doszło do wypadku, w którym na autostradzie A2 zginął 68-letni kierowca volkswagena. Dzisiejszej nocy znów doszło do tragedii. Smiertelnie potrącony został 82-latek, który z pasa technicznego wszedł na pas autostrady.


reklama Grodzisk mazowiecki

Do wypadku doszło około północy. – Na autostradzie A2, w kierunku Łodzi, doszło do wypadku drogowego z udziałem pieszego i pojazdu osobowego. Mężczyzna z niewiadomych przyczyn opuścił swój pojazd zaparkowany na pasie awaryjnym, po czym znalazł się na środku autostrady, gdzie został potrącony przez jadący pojazd. W wyniku poniesionych obrażeń 82-letni mężczyzna zginął na miejscu – informuje kom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

–Na miejscu zdarzenia kilka godzin trwały czynności procesowe. Oprócz służb ratunkowych na miejscu obecny był również prokurator. Prowadzone śledztwo przez Prokuraturę Rejonową w Pruszkowie oraz policjantów pozwoli na ustalenie dokładnych okoliczności i samego przebiegu wypadku. Na czas prowadzonych czynności ruch odbywał się jednym pasem – dodaje,

Policjanci po raz kolejny apelują o ostrożność i rozwagę na drodze, bo od tragedii dzieli nas bardzo cienka granica.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.