TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

04

04 2024

Kierowcy w powiecie zatrzymani za jazdę na „podwójnym gazie”. Rekordzista miał 2,5 promila


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PolicjaKierowcy w powiecie zatrzymani za jazdę na „podwójnym gazie”. Rekordzista miał 2,5 promila - Grodzisk News


Grodziscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który spowodował wczoraj wieczorem kolizję na jednej z ulic w mieście. Szybko okazało się, że 36-latek był pijany – miał 2,5 promila alkoholu.


Do zdarzenia doszło przed godz. 20.00. Policjanci patrolujący ulice Grodziska zostali wezwani do zdarzenia drogowego przy ul. Kościuszki. Miało tam dojść do kolizji, w której kierowca mazdy najechał na tył BMW.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Badanie stanu trzeźwości 36-letniego kierowcy mazdy wykazało 2,5 promila alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnej celi. Wkrótce odpowie za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji drogowej – przekazała asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowiecki.

Do zatrzymania mężczyzny doszło w trakcie dwudniowej akcji policji pod hasłem: „„Trzeźwy Kierowca 2024”. Także tego dnia na jeździe pod wpływem alkoholu wpadł inny kierowca mazdy w Cegłowie w gminie Baranów. Tym razem stwierdzono u niego stan po użyciu alkoholu i sporządzono wniosek do sądu o ukaranie go.

Boleśnie finansowo przejażdżkę rowerem, będąc pod wpływem alkoholu odczuje również mężczyzna zatrzymany w Chylicach w jaktorowskiej gminie. Podczas kontroli na rowerzystę nałożono mandat w wysokości 2,5 tysiąca złotych.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Nie czuje się z tego powodu bezpieczniej, ci pijacy powinni być eliminowani z dróg skutecznie. Niestety sądy mają inne zdanie na ten temat, dają łagodne wyroki. Potem te wyroki sądu i tak są olewane, bo delikwenci jeżdżą pomimo zakazu sądowego.

Arek
05-04-2024 09:28
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.