reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

04

04 2024

Kierowcy w powiecie zatrzymani za jazdę na „podwójnym gazie”. Rekordzista miał 2,5 promila


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Grodziscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który spowodował wczoraj wieczorem kolizję na jednej z ulic w mieście. Szybko okazało się, że 36-latek był pijany – miał 2,5 promila alkoholu.


Do zdarzenia doszło przed godz. 20.00. Policjanci patrolujący ulice Grodziska zostali wezwani do zdarzenia drogowego przy ul. Kościuszki. Miało tam dojść do kolizji, w której kierowca mazdy najechał na tył BMW.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Badanie stanu trzeźwości 36-letniego kierowcy mazdy wykazało 2,5 promila alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnej celi. Wkrótce odpowie za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji drogowej – przekazała asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowiecki.

Do zatrzymania mężczyzny doszło w trakcie dwudniowej akcji policji pod hasłem: „„Trzeźwy Kierowca 2024”. Także tego dnia na jeździe pod wpływem alkoholu wpadł inny kierowca mazdy w Cegłowie w gminie Baranów. Tym razem stwierdzono u niego stan po użyciu alkoholu i sporządzono wniosek do sądu o ukaranie go.

Boleśnie finansowo przejażdżkę rowerem, będąc pod wpływem alkoholu odczuje również mężczyzna zatrzymany w Chylicach w jaktorowskiej gminie. Podczas kontroli na rowerzystę nałożono mandat w wysokości 2,5 tysiąca złotych.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

1
1


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.