TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

14

05 2024

Wtargnęli na posesję. Zostali zatrzymani


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Wtargnęli na posesję. Zostali zatrzymani - Grodzisk News


Dzielnicowi z Jaktorowa namierzyli i zatrzymali dwóch sprawców wtargnięcia na jedną z posesji na terenie gminy. W domach zatrzymanych mężczyzn policjanci znaleźli narkotyki.


Komisariat Policji w Jaktorowie otrzymał zgłoszenie od jednego z mieszkańców gminy dotyczące agresywnego wtargnięcia do jego domu dwóch mężczyzn. Sprawcy uszkodzili drzwi poszkodowanego. Sprawą zajęli się dzielnicowi.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Zajście zostało nagrane przez kamery monitoringu, a zebrane informacje potwierdziły przebieg zdarzenia przedstawiony przez zgłaszającego. Funkcjonariusze ustalili też tożsamość podejrzanych i udali się do ich miejsca zamieszkania.

– Podczas porannej wizyty, dzielnicowi zastali 59-latka i 38-latka w ich miejscach zamieszkania. W czasie przeszukania dokonanego w domu starszego z mężczyzn funkcjonariusze znaleźli opakowanie z amfetaminą, drugi także posiadał  u siebie biały proszek, który okazał się mefedronem. Obaj podejrzani trafili do policyjnej celi – opisuje działania Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Obaj zatrzymani usłyszeli zarzuty wspólnego naruszenia miru domowego, a także uszkodzenia mienia i posiadania środków odurzających. Policjanci z Jaktorowa sprawdzają jeszcze, czy 59- i 38-latek nie mają na sumieniu innych przestępstw.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Banda debili !

kfal
14-05-2024 16:28

Czy stosowne służby lokalne mogły kontrolować las w Mosciskach, Kuklowce, Makówce i okolicy. Ludzie z psami zachowują się w tych lasach jak u siebie na podwórku. Spuszczaja psy ze smyczy, ich psy gonią małe sarny zające. Gdyby Policja uskutecznila patrole w lesie, może państwo na spacerach ze swoimi rasowymi psami "które muszą się wybiegać" zrozumieliby, że to jest znęcanie się nad bezbronną małą leśną zwierzyną. Las w Mosciskach to juz nie las a prywatne wybiegi dla ludzi z psami. Kiedy w koncu w tym lesie będzie można pochodzić bez strachu, żeby nie podbiegał spuszczony pies, i nie pyskował jego wlasciciel, że może latać po lesie bez smyczy???

Ewa
14-05-2024 22:24

Niektórzy uważają, że mając ze sobą psa mogą wchodzić z nim zawsze i wszędzie, na każdy teren. Na wszystko psu pozwalać. Zgadzam się, ze pies musi się wybiegać. Jednakże posiadanie psa to nie to samo co "paszport Polsatu" czy dżoker w kartach, które dają pozwolenie na wszystko. W tej okolicy raczej niema bloków mieszkalnych. Praktycznie każdy mieszkaniec ma swoje zamknięte podwórko i tam jego pies ma pełną swobodę. Poza podwórkiem pies powinien być prowadzony na smyczy i w kagańcu.

Robert
15-05-2024 08:08

pokaż wszystkie komentarze (5)📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.