TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

20

09 2021

Karambol w Mszczonowie, zderzenie pięciu aut [FOTO]


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP ŻyrardówKarambol w Mszczonowie, zderzenie pięciu aut [FOTO] - Grodzisk News


Żyrardowska policja, niejako ku przestrodze, opublikowała zdjęcia z piątkowego karambolu, do którego doszło na drodze krajowej nr 50 w Mszczonowie. W zdarzeniu uczestniczyło pięć pojazdów, a jedna osoba trafiła do szpitala.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Do wypadku doszło w piątek (17 września) tuż przed godz. 16.00. – Natychmiast na miejsce wypadku zostały wysłane policyjne patrole, a także załogi straży pożarnej oraz pogotowia ratunkowego. Odcinek drogi od ronda z drogą nr 719 do ronda z drogą na Wręczę była zablokowana przez kilka godzin. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca dafa nie zachowując bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego uderzył w mana, a następnie w bariery energochłonne. W skutek impetu uderzenia man staranował kolejne cztery pojazdy – relacjonuje st. sierż. Monika Michalczyk, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Wszystkich uczestników zdarzenia przebadano na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Badanie wykazało, że każdy w uczestników był trzeźwy. W tym zdarzeniu tylko jedna osoba została ranna w związku z czym została przewieziona do szpitala – dodaje.

Ku przestrodze zamieszczono także zdjęcia z karambolu...

Karambol w Mszczonowie, zderzenie pięciu aut [FOTO] - Grodzisk News
Karambol w Mszczonowie, zderzenie pięciu aut [FOTO] - Grodzisk News
Karambol w Mszczonowie, zderzenie pięciu aut [FOTO] - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Wypadki zawsze są przykrymi wiadomościami, ja jednak chciałem napisać o czym innym. Czy osoba, pisząca ten artykuł, spróbowała wymówić "w Mszczonowie"? Czy nie lepiej by brzmiało. gdyby napisała "We Mszczonowie"? Polska jenzyk trudna jenzyk ...

Miodek
28-09-2021 11:51

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.