TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

20

09 2021

Karambol w Mszczonowie, zderzenie pięciu aut [FOTO]


Grodzisk News


foto: KPP ŻyrardówKarambol w Mszczonowie, zderzenie pięciu aut [FOTO] - Grodzisk News


Żyrardowska policja, niejako ku przestrodze, opublikowała zdjęcia z piątkowego karambolu, do którego doszło na drodze krajowej nr 50 w Mszczonowie. W zdarzeniu uczestniczyło pięć pojazdów, a jedna osoba trafiła do szpitala.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Do wypadku doszło w piątek (17 września) tuż przed godz. 16.00. – Natychmiast na miejsce wypadku zostały wysłane policyjne patrole, a także załogi straży pożarnej oraz pogotowia ratunkowego. Odcinek drogi od ronda z drogą nr 719 do ronda z drogą na Wręczę była zablokowana przez kilka godzin. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca dafa nie zachowując bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego uderzył w mana, a następnie w bariery energochłonne. W skutek impetu uderzenia man staranował kolejne cztery pojazdy – relacjonuje st. sierż. Monika Michalczyk, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Wszystkich uczestników zdarzenia przebadano na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Badanie wykazało, że każdy w uczestników był trzeźwy. W tym zdarzeniu tylko jedna osoba została ranna w związku z czym została przewieziona do szpitala – dodaje.

Ku przestrodze zamieszczono także zdjęcia z karambolu...

Karambol w Mszczonowie, zderzenie pięciu aut [FOTO] - Grodzisk News
Karambol w Mszczonowie, zderzenie pięciu aut [FOTO] - Grodzisk News
Karambol w Mszczonowie, zderzenie pięciu aut [FOTO] - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.