reklama Grodzisk mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

04

12 2020

Jest umowa na przebudowę ul. Spółdzielczej


Grodzisk News


foto: Facebook/Piotr Remiszewski - Burmistrz Miasta MilanówkaJest umowa na przebudowę ul. Spółdzielczej - Grodzisk News


Wczoraj burmistrz Milanówka Piotr Remiszewski podpisał umowę na przebudowę ul. Spółdzielczej. Inwestycja pochłonie niecałe 200 tys. zł.


reklama Grodzisk mazowiecki

Chętnych do realizacji zadania było pięć firm. Ich oferty wahały się od blisko 197 tys. zł do aż 440 tys. zł. Warto podkreślić, że tylko ta najniższa mieściła się w zakładanym na 220 tys. zł budżecie na tę inwestycję. Co nie jest dużą niespodzianką, to właśnie na nią zdecydował się magistrat – złożyła ją firma P.P.U.H. EFEKT z Warszawy.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Wczoraj rano parafowano umowę. – Szanowni Państwo, z przyjemnością informuję, że podpisałem umowę na rozpoczęcie przebudowy ul. Spółdzielczej w Milanówku! Przebudowa będzie polegać na ułożeniu nakładki asfaltowej na istniejącej podbudowie ulicy. Zostaną także wymienione na nowe takie elementy infrastruktury jak: skrzynki od zasuw, hydranty, kratki ściekowe, włazy na studniach rewizyjnych – poinformował na swoim profilu na Facebooku burmistrz miasta ogrodu Piotr Remiszewski.

Przypomnijmy. W ramach prac zostanie m.in. wykonana podbudowa z kruszywa, ustawione zostaną krawężniki, ułożenie warstw wyrównawczej i ścieralnej z mieszanek mineralno-bitumicznych. Zjazdy będą wykonane z kostki, a pobocza zostaną wzmocnione kruszywem.

Kiedy mieszkańcy skorzystają z nowej nawierzchni? Termin realizacji zamówienia został wyznaczony na 21 grudnia 2020 r.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.