TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

04

12 2020

Jest umowa na przebudowę ul. Spółdzielczej


Grodzisk News


foto: Facebook/Piotr Remiszewski - Burmistrz Miasta MilanówkaJest umowa na przebudowę ul. Spółdzielczej - Grodzisk News


Wczoraj burmistrz Milanówka Piotr Remiszewski podpisał umowę na przebudowę ul. Spółdzielczej. Inwestycja pochłonie niecałe 200 tys. zł.


reklama Grodzisk mazowiecki

Chętnych do realizacji zadania było pięć firm. Ich oferty wahały się od blisko 197 tys. zł do aż 440 tys. zł. Warto podkreślić, że tylko ta najniższa mieściła się w zakładanym na 220 tys. zł budżecie na tę inwestycję. Co nie jest dużą niespodzianką, to właśnie na nią zdecydował się magistrat – złożyła ją firma P.P.U.H. EFEKT z Warszawy.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Wczoraj rano parafowano umowę. – Szanowni Państwo, z przyjemnością informuję, że podpisałem umowę na rozpoczęcie przebudowy ul. Spółdzielczej w Milanówku! Przebudowa będzie polegać na ułożeniu nakładki asfaltowej na istniejącej podbudowie ulicy. Zostaną także wymienione na nowe takie elementy infrastruktury jak: skrzynki od zasuw, hydranty, kratki ściekowe, włazy na studniach rewizyjnych – poinformował na swoim profilu na Facebooku burmistrz miasta ogrodu Piotr Remiszewski.

Przypomnijmy. W ramach prac zostanie m.in. wykonana podbudowa z kruszywa, ustawione zostaną krawężniki, ułożenie warstw wyrównawczej i ścieralnej z mieszanek mineralno-bitumicznych. Zjazdy będą wykonane z kostki, a pobocza zostaną wzmocnione kruszywem.

Kiedy mieszkańcy skorzystają z nowej nawierzchni? Termin realizacji zamówienia został wyznaczony na 21 grudnia 2020 r.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.