reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

21

08 2023

Jest kolejny przetarg na modernizację remizy w Książenicach


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Ochotnicza Straż Pożarna w KsiążenicachJest kolejny przetarg na modernizację remizy w Książenicach - Grodzisk News


Urzędnicy unieważnili pierwszy przetarg na modernizację budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Książenicach. Jest już ogłoszone kolejne postępowanie.


Modernizacja miała kosztować około 300 tys. zł i tyle w gminnej kasie zarezerwowano na to zadanie. Gdy otwarto oferty okazało się, że za tym podejściem nie uda się zmieścić w wyznaczonym budżecie. Najniższa oferta opiewała bowiem na 492 tys. zł, czyli blisko 200 tys. więcej, a pozostałe dwie były jeszcze wyższe – 614 oraz 620 tys. zł. Przetarg ostatecznie unieważniono, a niedługo potem ogłoszono kolejny.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Przypomnijmy. Wykonawca będzie miał za zadanie budowę drzwi zewnętrznych w poziomie parteru oraz w poziomie piwnicy wraz z budową schodów zewnętrznych przy budynku OSP. Ponadto przetarg obejmuje remont pomieszczeń wewnętrznych. Inwestycja ma być realizowana na podstawie wcześniej opracowanego projektu, a wykonawca będzie musiał pozyskać także niezbędne opinie, decyzje i inne dokumenty umożliwiające użytkowanie budynku po zakończeniu prac.

W nowym postępowaniu urzędnicy zmienili termin w jakim wykonawca będzie musiał zrealizować zadanie. Poprzednio miałby na to 120 dni, teraz jest to 150 dni od daty podpisania umowy.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.