reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

21

08 2023

Jest kolejny przetarg na modernizację remizy w Książenicach


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Ochotnicza Straż Pożarna w KsiążenicachJest kolejny przetarg na modernizację remizy w Książenicach - Grodzisk News


Urzędnicy unieważnili pierwszy przetarg na modernizację budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Książenicach. Jest już ogłoszone kolejne postępowanie.


Modernizacja miała kosztować około 300 tys. zł i tyle w gminnej kasie zarezerwowano na to zadanie. Gdy otwarto oferty okazało się, że za tym podejściem nie uda się zmieścić w wyznaczonym budżecie. Najniższa oferta opiewała bowiem na 492 tys. zł, czyli blisko 200 tys. więcej, a pozostałe dwie były jeszcze wyższe – 614 oraz 620 tys. zł. Przetarg ostatecznie unieważniono, a niedługo potem ogłoszono kolejny.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Przypomnijmy. Wykonawca będzie miał za zadanie budowę drzwi zewnętrznych w poziomie parteru oraz w poziomie piwnicy wraz z budową schodów zewnętrznych przy budynku OSP. Ponadto przetarg obejmuje remont pomieszczeń wewnętrznych. Inwestycja ma być realizowana na podstawie wcześniej opracowanego projektu, a wykonawca będzie musiał pozyskać także niezbędne opinie, decyzje i inne dokumenty umożliwiające użytkowanie budynku po zakończeniu prac.

W nowym postępowaniu urzędnicy zmienili termin w jakim wykonawca będzie musiał zrealizować zadanie. Poprzednio miałby na to 120 dni, teraz jest to 150 dni od daty podpisania umowy.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.
Warning: Undefined array key "tresc" in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 62

Warning: Undefined variable $podpis in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 63

Treść komentarza
Podpis

reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.