TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

16

05 2022

Impreza na Dzień Matki i Dzień Grodziskich Firm już w weekend


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: centrumkultury.euImpreza na Dzień Matki i Dzień Grodziskich Firm już w weekend - Grodzisk News


W najbliższą niedzielę w Parku Skarbków czeka podwójne wydarzenie – impreza z okazji Dnia Matki oraz Dzień Grodziskich Firm.


W każdy weekend mieszkańcy Grodziska mogą liczyć na imprezy plenerowe na terenie gminy. W najbliższą niedzielę (22 maja) w Parku Skarbków odbędzie się podwójne wydarzenie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Z okazji Dnia Grodziskich Firm w Parku Skarbków będą stanowiska wystawienniczo-promocyjne firm działających na terenie gminy. Część firm (m.in. Carpol, Danfoss, Raben) również organizuje dni otwarte w swoich siedzibach – chętni dojadą tam kolejką miejską, która będzie kursować z centrum miasta.

Impreza w Parku Skarbków to też wydarzenie związane z Dniem Matki. Organizatorzy zapraszają wszystkie dzieci na warsztaty plastyczne, podczas których wraz z instruktorami z Centrum Kultury przygotujecie niespodzianki i drobne upominki dla matek i ojców. Będzi też malowanie buziek.

Nie zabraknie również występów artystycznych. Zaplanowano m.in. występy taneczne Studia Tańca MW, popisy tancerzy z Egurrola Dance Studio, występ Vlasty Vysochanskiej, a także występ mediatekowej grupy wokalnej Dagmary Jaworskiej. O godz.16.00 z koncertem rockowym wystąpi zespół Bogdana Wiśniewskiego Lock Down.

Impreza na Dzień Matki i Dzień Grodziskich Firm już w weekend - Grodzisk Newsfoto: centrumkultury.eu


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Bogdan wymiata

meloman
16-05-2022 15:22

Kolega Benka niespełnionego muzyka z pslu

nowa lewica
17-05-2022 15:11

Pogoda pokrzyżowała plany. Pustki w Parku i brak jakiejkolwiek informacji o przeniesieniu wystawców do Mediateki. Jak na tak ciekawie zapowiadającą się imprezę to słabe przygotowanie i rozpowszechnienie informacji. Start o 11.00 a warsztatów dla dzieci brak, część wystawców jeszcze z nieprzygotowanymi stoiskami. Kolejny raz "impreza" w Grodzisku rozczarowuje.

Mieszkanka
22-05-2022 13:42
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.