TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

16

05 2022

Impreza na Dzień Matki i Dzień Grodziskich Firm już w weekend


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: centrumkultury.euImpreza na Dzień Matki i Dzień Grodziskich Firm już w weekend - Grodzisk News


W najbliższą niedzielę w Parku Skarbków czeka podwójne wydarzenie – impreza z okazji Dnia Matki oraz Dzień Grodziskich Firm.


W każdy weekend mieszkańcy Grodziska mogą liczyć na imprezy plenerowe na terenie gminy. W najbliższą niedzielę (22 maja) w Parku Skarbków odbędzie się podwójne wydarzenie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Z okazji Dnia Grodziskich Firm w Parku Skarbków będą stanowiska wystawienniczo-promocyjne firm działających na terenie gminy. Część firm (m.in. Carpol, Danfoss, Raben) również organizuje dni otwarte w swoich siedzibach – chętni dojadą tam kolejką miejską, która będzie kursować z centrum miasta.

Impreza w Parku Skarbków to też wydarzenie związane z Dniem Matki. Organizatorzy zapraszają wszystkie dzieci na warsztaty plastyczne, podczas których wraz z instruktorami z Centrum Kultury przygotujecie niespodzianki i drobne upominki dla matek i ojców. Będzi też malowanie buziek.

Nie zabraknie również występów artystycznych. Zaplanowano m.in. występy taneczne Studia Tańca MW, popisy tancerzy z Egurrola Dance Studio, występ Vlasty Vysochanskiej, a także występ mediatekowej grupy wokalnej Dagmary Jaworskiej. O godz.16.00 z koncertem rockowym wystąpi zespół Bogdana Wiśniewskiego Lock Down.

Impreza na Dzień Matki i Dzień Grodziskich Firm już w weekend - Grodzisk Newsfoto: centrumkultury.eu


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

Pogoda pokrzyżowała plany. Pustki w Parku i brak jakiejkolwiek informacji o przeniesieniu wystawców do Mediateki. Jak na tak ciekawie zapowiadającą się imprezę to słabe przygotowanie i rozpowszechnienie informacji. Start o 11.00 a warsztatów dla dzieci brak, część wystawców jeszcze z nieprzygotowanymi stoiskami. Kolejny raz "impreza" w Grodzisku rozczarowuje.
Mieszkanka


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.