reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

05

08 2022

Groził, podpalił budynek i uderzał w samochód młotkiem. Został zatrzymany


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Komenda Miejska Policji w SkierniewicachGroził, podpalił budynek i uderzał w samochód młotkiem. Został zatrzymany - Grodzisk News


Mieszkaniec powiatu grodziskiego został zatrzymany przez policję w gminie Słupia (powiat skierniewicki) za podpalenie budynku i uszkodzenie samochodu. Straty wyceniono na około 130 tys. zł.


Zgłoszenie w tej sprawie wpłynęło na skierniewicką policję w poniedziałek (1 sierpnia) o godz. 14.00. Zgłoszenie dotyczyło podpalenia budynku gospodaraczo-mieszkalnego. Ponadto świadek zdarzenia poinformował, że mężczyzna uderzał młotkiem w zaparkowane na posesji auto, a po wszystkim oddalił się samochodem z miejsca zdarzenia.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Funkcjonariusze szybko ustalili tożsamość sprawcy i już 1,5 godziny po zgłoszeniu, był on w rękach policji. – 42-latek z okolic Grodziska Mazowieckiego  kilka dni przed zdarzeniem groził swojej żonie pozbawieniem życia a teściowi podpaleniem jego mienia. Podejrzany usłyszał prokuratorskie zarzuty dotyczące, kierowania gróźb karalnych, podpalenia budynku gospodarczego i mieszkalnego oraz uszkodzenia samochodu osobowego – poinformowała Komenda Miejska Policji w Skierniewicach.

Straty wyrządzone przez 42-latka oszacowano na 130 tys. zł. Ponadto mężczyzna kierował autem mimo sądowego zakazu. W przeszłości wchodził w konflikt z prawem.

W środę zatrzymany usłyszał prokuratorskie zarzuty dotyczące podpalenia oraz uszkodzenia pojazdu. Sąd zdecydował o aresztowaniu 42-latka na trzy miesiące.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Ciekawe ile mu za to grozi.

Michał Wiśniewski
09-08-2022 10:00
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.