reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

05

08 2022

Groził, podpalił budynek i uderzał w samochód młotkiem. Został zatrzymany


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Komenda Miejska Policji w SkierniewicachGroził, podpalił budynek i uderzał w samochód młotkiem. Został zatrzymany - Grodzisk News


Mieszkaniec powiatu grodziskiego został zatrzymany przez policję w gminie Słupia (powiat skierniewicki) za podpalenie budynku i uszkodzenie samochodu. Straty wyceniono na około 130 tys. zł.


Zgłoszenie w tej sprawie wpłynęło na skierniewicką policję w poniedziałek (1 sierpnia) o godz. 14.00. Zgłoszenie dotyczyło podpalenia budynku gospodaraczo-mieszkalnego. Ponadto świadek zdarzenia poinformował, że mężczyzna uderzał młotkiem w zaparkowane na posesji auto, a po wszystkim oddalił się samochodem z miejsca zdarzenia.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Funkcjonariusze szybko ustalili tożsamość sprawcy i już 1,5 godziny po zgłoszeniu, był on w rękach policji. – 42-latek z okolic Grodziska Mazowieckiego  kilka dni przed zdarzeniem groził swojej żonie pozbawieniem życia a teściowi podpaleniem jego mienia. Podejrzany usłyszał prokuratorskie zarzuty dotyczące, kierowania gróźb karalnych, podpalenia budynku gospodarczego i mieszkalnego oraz uszkodzenia samochodu osobowego – poinformowała Komenda Miejska Policji w Skierniewicach.

Straty wyrządzone przez 42-latka oszacowano na 130 tys. zł. Ponadto mężczyzna kierował autem mimo sądowego zakazu. W przeszłości wchodził w konflikt z prawem.

W środę zatrzymany usłyszał prokuratorskie zarzuty dotyczące podpalenia oraz uszkodzenia pojazdu. Sąd zdecydował o aresztowaniu 42-latka na trzy miesiące.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

Ciekawe ile mu za to grozi.
Michał Wiśniewski


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.