reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

29

03 2023

Grodziski kiermasz wielkanocny


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: centrumkultury.euGrodziski kiermasz wielkanocny - Grodzisk News


Wielkanoc za pasem toteż Grodzisk zaprasza mieszkańców na przedświąteczny kiermasz, na którym znajdziemy wiele różnorodnych okolicznościowych drobiazgów i smakołyków. Wydarzenie już w tę niedzielę w Mediatece.


–Rękodzielniczy Kiermasz Wielkanocny to około trzydziestu wystawców, sprzedających własne wyroby: ozdoby wielkanocne z ceramiki, drewna, koronek; niepowtarzalna biżuteria, kompozycje kwiatowe. Mamy też „gości z zagranicy”: francuski decoupage i angielski scrapbooking. Czekają na nas pyszne przetwory z borówek – zapowiadają organizatorzy kiermaszu.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Ręcznie robione przedmioty z duszą i sercem to efekt pasji twórczej doświadczonych rękodzielników i artystów. Jedyne w swoim rodzaju dekoracje, którymi możemy przystroić dom, obdarować bliskich czy zrobić piorunujące wrażenie na znajomych – dodają.

Kiermasz już w ten weekend, 2 kwietnia w godzinach od 10.00–16.00.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Oby faktycznie na kiermaszu dało się kupić ładne ozdoby, przetwory czy inne drobiazgi. Jednak znając tradycję podobnych jarmarków zapewne uświadczymy jedynie nudną już i wszędzie obwożoną zieloną ceramikę, nigdy nie wychodzący z mody (najwyraźniej?) filc, biżuterię ze stali chirurgicznej, wianki po 300 zł i trochę chińskiego kramarstwa, jak wszędzie.

Jula
29-03-2023 20:54
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.