TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

29

03 2023

Grodziski kiermasz wielkanocny


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: centrumkultury.euGrodziski kiermasz wielkanocny - Grodzisk News


Wielkanoc za pasem toteż Grodzisk zaprasza mieszkańców na przedświąteczny kiermasz, na którym znajdziemy wiele różnorodnych okolicznościowych drobiazgów i smakołyków. Wydarzenie już w tę niedzielę w Mediatece.


–Rękodzielniczy Kiermasz Wielkanocny to około trzydziestu wystawców, sprzedających własne wyroby: ozdoby wielkanocne z ceramiki, drewna, koronek; niepowtarzalna biżuteria, kompozycje kwiatowe. Mamy też „gości z zagranicy”: francuski decoupage i angielski scrapbooking. Czekają na nas pyszne przetwory z borówek – zapowiadają organizatorzy kiermaszu.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Ręcznie robione przedmioty z duszą i sercem to efekt pasji twórczej doświadczonych rękodzielników i artystów. Jedyne w swoim rodzaju dekoracje, którymi możemy przystroić dom, obdarować bliskich czy zrobić piorunujące wrażenie na znajomych – dodają.

Kiermasz już w ten weekend, 2 kwietnia w godzinach od 10.00–16.00.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Oby faktycznie na kiermaszu dało się kupić ładne ozdoby, przetwory czy inne drobiazgi. Jednak znając tradycję podobnych jarmarków zapewne uświadczymy jedynie nudną już i wszędzie obwożoną zieloną ceramikę, nigdy nie wychodzący z mody (najwyraźniej?) filc, biżuterię ze stali chirurgicznej, wianki po 300 zł i trochę chińskiego kramarstwa, jak wszędzie.

Jula
29-03-2023 20:54
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.