reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

29

03 2023

Grodziski kiermasz wielkanocny


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: centrumkultury.euGrodziski kiermasz wielkanocny - Grodzisk News


Wielkanoc za pasem toteż Grodzisk zaprasza mieszkańców na przedświąteczny kiermasz, na którym znajdziemy wiele różnorodnych okolicznościowych drobiazgów i smakołyków. Wydarzenie już w tę niedzielę w Mediatece.


–Rękodzielniczy Kiermasz Wielkanocny to około trzydziestu wystawców, sprzedających własne wyroby: ozdoby wielkanocne z ceramiki, drewna, koronek; niepowtarzalna biżuteria, kompozycje kwiatowe. Mamy też „gości z zagranicy”: francuski decoupage i angielski scrapbooking. Czekają na nas pyszne przetwory z borówek – zapowiadają organizatorzy kiermaszu.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Ręcznie robione przedmioty z duszą i sercem to efekt pasji twórczej doświadczonych rękodzielników i artystów. Jedyne w swoim rodzaju dekoracje, którymi możemy przystroić dom, obdarować bliskich czy zrobić piorunujące wrażenie na znajomych – dodają.

Kiermasz już w ten weekend, 2 kwietnia w godzinach od 10.00–16.00.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

Oby faktycznie na kiermaszu dało się kupić ładne ozdoby, przetwory czy inne drobiazgi. Jednak znając tradycję podobnych jarmarków zapewne uświadczymy jedynie nudną już i wszędzie obwożoną zieloną ceramikę, nigdy nie wychodzący z mody (najwyraźniej?) filc, biżuterię ze stali chirurgicznej, wianki po 300 zł i trochę chińskiego kramarstwa, jak wszędzie.
Jula


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.