reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

03

08 2023

Grodziska impreza dożynkowa we wrześniu


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Grodziska impreza dożynkowa we wrześniu - Grodzisk News


W niedzielę 10 września na granicy Adamowizny i Odrano Woli odbędzie się jarmark dożynkowy. Nie będzie to jednak jedyny punkt niedzielnej imprezy u zbiegu ulic Osowieckiej i Błękitnej.


Rozpoczęcie wydarzenia wraz z otwarciem jarmarku zaplanowano o godz. 12.00. A jednym z najważniejszych punktów całej imprezy będzie konkurs na najpiękniejszy wieniec dożynkowy.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Ponadto w programie występy artystyczne. Zaprezentują się m.in. Small Band z Giżycka, grodziski Chór Biały specjalizujący się w tzw. technice śpiewu białego, który na żywo robi naprawdę duże wrażenie. Zaplanowano także koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej OSP Kaski.

Później będzie czas na rozstrzygnięcie konkursu na najładniejszy wieniec. A zwieńczeniem – nomen omen – całej imprezy będzie zabawa taneczna dla wszystkich gości dożynek.

Do 5 września trwa także nabór zgłoszeń od osób chcących wystawić stoiska podczas jarmarku. Chętni mogą pisać na adres zapisyck@centrumkultury.eu


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

.... a o której msza , a gdzie podziękowania dla kleru za udane zbiory , a gdzie podziękowania dla kleru za pogodę , a gdzie podziękowania za to że "oni" tacy zaangażowani rolniczo co to organizatorzy zapomnieli o takim drobiazgu ....

uczulony na benia
06-08-2023 09:00
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.