reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

03

08 2023

Grodziska impreza dożynkowa we wrześniu


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Grodziska impreza dożynkowa we wrześniu - Grodzisk News


W niedzielę 10 września na granicy Adamowizny i Odrano Woli odbędzie się jarmark dożynkowy. Nie będzie to jednak jedyny punkt niedzielnej imprezy u zbiegu ulic Osowieckiej i Błękitnej.


Rozpoczęcie wydarzenia wraz z otwarciem jarmarku zaplanowano o godz. 12.00. A jednym z najważniejszych punktów całej imprezy będzie konkurs na najpiękniejszy wieniec dożynkowy.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Ponadto w programie występy artystyczne. Zaprezentują się m.in. Small Band z Giżycka, grodziski Chór Biały specjalizujący się w tzw. technice śpiewu białego, który na żywo robi naprawdę duże wrażenie. Zaplanowano także koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej OSP Kaski.

Później będzie czas na rozstrzygnięcie konkursu na najładniejszy wieniec. A zwieńczeniem – nomen omen – całej imprezy będzie zabawa taneczna dla wszystkich gości dożynek.

Do 5 września trwa także nabór zgłoszeń od osób chcących wystawić stoiska podczas jarmarku. Chętni mogą pisać na adres zapisyck@centrumkultury.eu


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

.... a o której msza , a gdzie podziękowania dla kleru za udane zbiory , a gdzie podziękowania dla kleru za pogodę , a gdzie podziękowania za to że "oni" tacy zaangażowani rolniczo co to organizatorzy zapomnieli o takim drobiazgu ....
uczulony na benia


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.