TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

09

05 2024

Grodziski integracyjny piknik dla autyzmu już w ten weekend


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Mat. organizatoraGrodziski integracyjny piknik dla autyzmu już w ten weekend - Grodzisk News


Podobnie jak przed rokiem, także w tym sezonie w Opypach odbędzie się „Integracyjny piknik dla autyzmu”. To kolejna impreza w tegorocznym kalendarzu Grodziska poświęcona zagadnieniu spektrum autyzmu. Patronem medialnym jest GrodziskNews.pl.


Wydarzenie organizuje Stowarzyszenie „Dla Autyzmu” na Paprociowej Polanie. Impreza pierwotnie miała odbyć się 20 kwietnia ale ze względu na niesprzyjającą aurę została przeniesiona na 11 maja.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

A co czeka nas na pikniku? Będzie koncert koncert grupy wokalnej Dagmary Jaworskiej, a także występ rockowych zespołów, które zagrały podczas ostatniego Rockowiska. Dla fanów ruchu na świeżym powietrzu organizatorzy zaplanowali zajęcia zumby.

Ważnym ogniwem pikniku będzie też tzw. żywa biblioteka, czyli kącik rozmów o autyzmie z rodzicami. Co ważne dla podnoszenia świadomości spektrum autyzmu na pikniku mile widziane będą wszystkie rodziny nie tylko te dotknięte autyzmem.

Nie zabraknie też ogniska i poczęstunku. Impreza 11 maja zainauguruje cykl pikników na Paprociowej Polanie, które przed rokiem cieszyły się dużym powodzeniem.

Piknik w Opypach wystartuje o godz. 15.00. Przybywajcie licznie.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.