TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

17

05 2024

„Piknik z wolontariatem” w Żabiej Woli


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

„Piknik z wolontariatem” w Żabiej Woli - Grodzisk News


Już jutro (18 maja) w Żabiej Woli odbędzie „Piknik z wolontariatem” - impreza plenerowa w szczytnym celu. Wśród atrakcji będą m.in. kino 9D, konkurs, grill, pokazy strażackie i wiele innych. Celem imprezy jest zbiórka środków na rehabilitację i sprzęt rehabilitacyjny dla Damiana z Bartoszówki.


Piknik odbędzie się na parkingu pomiędzy Urzędem Gminy oraz Centrum Usług Społecznych w Żabiej Woli przy ul. Głównej 5. Celem tegorocznego pikniku jest zbiórka na rehabilitację i sprzęt rehabilitacyjny dla Damiana z Bartoszówki, który choruje na dystrofię mięśniową Duchenne’a. Dystrofia to rzadka choroba genetyczna, prowadząca do postępującego i nieodwracalnego zaniku mięśni.a – Zapraszamy wszystkich Mieszkańców Gminy Żabia Wola oraz sąsiednich Gmin do wzięcia udziału w Pikniku oraz wspólnej zabawy. Osoby chętne uatrakcyjnić wydarzenie i w ten sposób wspomóc Damiana zapraszamy do kontaktu z Centrum Usług Społecznych w Żabiej Woli – zachęca Gminne Centrum Wolontariatu w Żabiej Woli.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

A jakie atrakcje czekają na mieszkańców? Będą m.in. dmuchańce, wata cukrowa, malowanie buziek, kino 9D, Grill i pyszności serwowane przez lokalne organizacje pozarządowe, występy artystyczne, koncert zespołu Blu Freedom, a także pokazy strażackie.

Impreza rozpocznie się w samo południe.

„Piknik z wolontariatem” w Żabiej Woli - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.