TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

11

05 2024

Sportowa niedziela w Grodzisku. Z „TurboKozakiem” i nie tylko


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Sportowa niedziela w Grodzisku. Z „TurboKozakiem” i nie tylko - Grodzisk News


Niedzielne popołudnie będzie można w Grodzisku spędzić pod znakiem pełnego atrakcji integracyjnego pikniku sportowego „Aktywni Tak jak Ty” w ramach trwającego festiwalu o tej samej nazwie podczas trzygodzinnej imprezy będzie można między innymi strzelić gola Gaborowi znanemu z programu „TurboKozak” i rozwiązać quiz znanego dziennikarza Dariusza Tuzimka o Robercie Lewandowskim. Opcji do dobrej zabawy będzie jednak zdecydowanie więcej.


Motywem przewodnim niedzielnego pikniku integracyjnego będzie bez wątpienia sport i aktywny tryb życia i spędzania czasu z bliskimi. Przez cały czas trwania imprezy od godziny 13.00 do 16.00 w hali przy ul. Westfala 3a, królować będą zatem sportowe konkurencje z nutką zdrowej rywalizacji animacje dla dzieci i młodzieży.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Na godz. 13.30 zaplanowano quiz o Robercie Lewandowskim, który poprowadzi go Dariusz Tuzimek, dziennikarz sportowy, zdobywca „Piłkarskiego Oscara" dla najlepszego dziennikarza prasowego w roku 2006; autor książki o Robercie Lewandowskim – „Lewandowski. Jak wygrać marzenia". Po quizie ruszą pokazy szermierki na wózkach, a zainteresowani będą mogli spróbować swoich sił w tej dyscyplinie pod okiem instruktorów. Pokazy i animacje poprowadzą członkowie Fundacji „Akademia Integracji” oraz szermierze z Grodziskiego Klubu Szermierczego.

O godz. 15.00 ruszy zabawa „Strzel gola Gaborowi”. W Grodzisku pojawi się bowiem Grzegorz „Gabor” Jędrzejewski znany z programu „TurboKozak” i zaprosi piknikowiczów do udziału w swoim show. Podczas wydarzenia nie zabraknie również pokazów cheerleaderskich, które zagrzewać będą do udziału w aktywnościach.

Bardzo ważnym punktem pikniku będzie również obecność trenerów i wolontariuszy ze Stowarzyszenia „Dogs for Life” wraz z psami asystującymi.

Zwieńczeniem pikniku będzie zaś pokazowy mecz między Pogonią Grodzisk a Legią II Warszawa, w pewnym sensie także szansą do rewanżu dla czerwono-białych za niedawną porażkę w lidze ze stołecznym zespołem. Początek starcia o godz. 16.00.

Sportowa niedziela w Grodzisku. Z „TurboKozakiem” i nie tylko - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.