TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

06

09 2021

Grodzisk. Zderzenie dwóch osobówek na Batorego


Grodzisk News


foto: GroddziskNewsGrodzisk. Zderzenie dwóch osobówek na Batorego - Grodzisk News


Kolizja na skrzyżowaniu ulic Chrobrego i Batorego w Grodzisku. Około godziny 13.00 zderzyły się tam dwa samochody osobowe: volkswagen oraz toyota. Szczegóły zdarzenia przekazała nam policja.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Kolizja na skrzyżowaniu ulic Chrobrego i Batorego w Grodzisku. Około godziny 13.00 zderzyły się tam dwa samochody osobowe: volkswagen oraz toyota. Szczegóły zdarzenia przekazała nam policja.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że winny spowodowania kolizji jest kierowca volkswagena. – Policjanci ustatlili wstępnie, że kierowca volkswagena podczas włączania się do ruchu z ul. Chrobrego nie ustąpił pierwszeństwa osobie kierującej toyotą i wówczas doszło do zderzenia – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. – Na szczęście nikomu nic się nie stało – dodaje.

Kierowca volkswagena został ukarany mandatem.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Będzie tego więcej, jak tylko ludzie zaczną wyjeżdżać z bram na południową obwodnicę poprowadzoną osiedlowymi uliczkami.
I nie zawsze skonczy się tylko na pogiętej blasze. Do każdego poszkodowanego powinien osobiście przyjść architekt miasta i się nim opiekować w ramach pokuty za tak skandaliczne wytyczenie drogi.

Andrzej
06-09-2021 19:46

To sa właśnie rzady burmistrza, jego ekipy i Ziemi Grodziskiej. Liczy sie interes własny i kolesiów Ziemi Grodziskiej. Kazda inwestycja i projekt skopany koncertowo. Na co ida nasze podatki? Na niepotrzebne inwestycje realizowane przez zaprzyjaznione firmy, na nic nie warte pseudo rankingi?

Mieszkaniec
07-09-2021 13:08

Niestety ma Pan rację - planowanie przestrzenne w GM nie istnieje.
Zamiast planować na przyszłość w GM ograniczamy się do inwentaryzacji faktów dokonanych i samowoli budowlanych (na które przymykamy oko, o ile są one dziełem zaprzyjaźnionych deweloperów).

Fanboy Zielonego Betonu
07-09-2021 15:28
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.