reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

04

01 2023

Grodzisk. Koncerty Andrzeja Piasecznego i Michała Bajora odwołane


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Grodzisk. Koncerty Andrzeja Piasecznego i Michała Bajora odwołane - Grodzisk News


Fani muzyki Andrzeja Piasecznego i Michała Bajora, oczekujący na występ artystów w Grodzisku, będą niepocieszeni. Obaj bowiem odwołali planowane występy. Powodem jest rozwiązanie współpracy ze Sceną Konesera, czyli organizatorem tych wydarzeń.


Grodziski ośrodek kultury wydał komunikat w tej sprawie, a jego treść przytaczamy poniżej.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

***

Szanowni Państwo,
Z wielką przykrością informujemy, że zaplanowane koncerty Michała Bajora oraz Andrzeja Piasecznego, w związku z zerwaniem przez Artystów kontraktów z organizatorem tych wydarzeń – spółką Scena Konesera, zostają odwołane.

Ośrodek Kultury wynajmował jedynie salę widowiskową firmie Scena Konesera i w związku z tym nie ponosi odpowiedzialności za rzetelność podmiotów trzecich, choć cała sytuacja jest rozczarowująca zarówno dla Państwa jak i dla nas.

W związku z zaistniałą sytuacją pragniemy przeprosić wszystkich, którzy kupili bilety i zaplanowali udział w koncertach. Bilety zakupione za pośrednictwem kasy Ośrodka Kultury podlegają oczywiście pełnemu zwrotowi.

Jednocześnie po rozmowach bezpośrednio z Artystami możemy Państwa zapewnić, że zarówno Andrzej Piaseczny jak i Michał Bajor zagoszczą w Grodzisku Mazowieckim w nadchodzącym 2023 r.

Mając nadzieję, że przyjmiecie Państwo nasze wyjaśnienia ze zrozumieniem załączamy oświadczenia obu Artystów dotyczące zerwania współpracy z organizatorem koncertów.
Wszystkie osoby, które zakupiły bilety online za pośrednictwem naszej strony internetowej (poprzez serwis Bilety24) otrzymają automatyczny zwrot środków. Natomiast osoby, które kupiły bilety w kasach Kina CK, proszone są o zgłoszenie się do kas z biletami w celu otrzymania zwrotu gotówki. W przypadku zakupu biletów na innych portalach biletowych, w sprawie zwrotu należy się kontaktować bezpośrednio z daną firmą.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.