reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

28

10 2023

Dwa zdarzenia na drogach: Osobówka wjechała w witrynę, rowerzystka potrącona na skrzyżowaniu


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsDwa zdarzenia na drogach: Osobówka wjechała w witrynę, rowerzystka potrącona na skrzyżowaniu - Grodzisk News


Niemal w samo południe na drogach grodziskiej gminy doszło do dwóch niebezpiecznych zdarzeń. W Książenicach kierowca samochodu osobowego wjechał w witrynę budynku handlowo-usługowego – poinformował nas czytelnik Henryk. W Grodzisku z kolei rowerzystka została potrącona przez inną osobówkę.


Oba zdarzenia działy się niemal równocześnie. – O godz. 12.02 do stanowiska kierowania grodziskiej straży pożarnej wpłynęło zgłoszenie, że w Książenicach samochód osobowy wjechał w witrynę budynku handlowo-usługowego. Po dotarciu na miejsce strażacy zajęli się zabezpieczeniem miejsca zdarzenia. Kierowca wjechał w witrynę prawdopodobnie podczas cofania. Autem podróżowały dwie osoby – mówi nam asp. Krzysztof Stefaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim. – W zdarzeniu nikt nie ucierpiał, a i w lokalu nikt nie przebywał – dodaje.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Kwadrans później do strażaków napłynęło zgłoszenie o potrąceniu rowerzystki w Grodzisku. – O godz. 12.17 otrzymaliśmy zawiadomienie o potrąceniu przez osobową toyotę kobiety jadącej na rowerze na skrzyżowaniu ulic Kościuszki i Harcerskiej. Na miejsce udały się dwa zastępy PSP i jeden z OSP w Grodzisku, a strażacy udzielili kobiecie w wieku 44 lat kwalifikowanej pomocy przedmedycznej. Poszkodowana uskarżała się na uraz nogi. Po przyjeździe pogotowia medycznego ratownicy zdecydowali o zabraniu kobiety do szpitala – relacjonuje oficer prasowy grodziskiej straży.

Czynności wyjaśniające w obu sprawach prowadzi policja, także obecna na miejscu zdarzeń.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.
Warning: Undefined array key "tresc" in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 62

Warning: Undefined variable $podpis in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 63

Treść komentarza
Podpis

reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.