TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

15

01 2021

Dachowanie w Opypach, kierowca uwięziony w aucie [FOTO]


Grodzisk News


foto: EMsetup.plDachowanie w Opypach, kierowca uwięziony w aucie [FOTO] - Grodzisk News


Na drodze w Opypach doszło dziś przed południem do groźnie wyglądającego. Kierowca saaba wpadł w poślizg jego auto przewróciło się na dach. Mężczyzna nie mógł sam wydostać się z pojazdu.


reklama Grodzisk mazowiecki

Na miejscu zjawiły się policja, straż pożarna, a także karetka pogotowia. – O godz. 11.50 dostaliśmy zgłoszenie o dachowaniu w Opypach. Kierowca jadący Saabem rzeczywiście wypadł z drogi, a pojazd przewrócił się na dach i w międzyczasie uszkodził przydrożne ogrodzenia – mówi nam dyżurny stanowiska kierowania w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

–Mężczyzna był uwięziony w pojeździe, jednak nie w sposób wymagający rozcinania karoserii, tylko w w wywróconym aucie nie mógł wyplątać się z pasów bezpieczeństwa. Został zabrany do szpitala – dodaje.

Działania zakończyły się po kilkudziesięciu minutach, a przejeżdżający tamtędy czytelnik przesłał nam zdjęcia, które publikujemy w tekście (najlepiej kliknąć w zdjęcie poniżej).

Dachowanie w Opypach, kierowca uwięziony w aucie [FOTO] - Grodzisk News
Dachowanie w Opypach, kierowca uwięziony w aucie [FOTO] - Grodzisk News
Dachowanie w Opypach, kierowca uwięziony w aucie [FOTO] - Grodzisk News
Dachowanie w Opypach, kierowca uwięziony w aucie [FOTO] - Grodzisk NewsByłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.