TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

15

01 2021

Dachowanie w Opypach, kierowca uwięziony w aucie [FOTO]


Grodzisk News


foto: EMsetup.plDachowanie w Opypach, kierowca uwięziony w aucie [FOTO] - Grodzisk News


Na drodze w Opypach doszło dziś przed południem do groźnie wyglądającego. Kierowca saaba wpadł w poślizg jego auto przewróciło się na dach. Mężczyzna nie mógł sam wydostać się z pojazdu.


reklama Grodzisk mazowiecki

Na miejscu zjawiły się policja, straż pożarna, a także karetka pogotowia. – O godz. 11.50 dostaliśmy zgłoszenie o dachowaniu w Opypach. Kierowca jadący Saabem rzeczywiście wypadł z drogi, a pojazd przewrócił się na dach i w międzyczasie uszkodził przydrożne ogrodzenia – mówi nam dyżurny stanowiska kierowania w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

–Mężczyzna był uwięziony w pojeździe, jednak nie w sposób wymagający rozcinania karoserii, tylko w w wywróconym aucie nie mógł wyplątać się z pasów bezpieczeństwa. Został zabrany do szpitala – dodaje.

Działania zakończyły się po kilkudziesięciu minutach, a przejeżdżający tamtędy czytelnik przesłał nam zdjęcia, które publikujemy w tekście (najlepiej kliknąć w zdjęcie poniżej).

Dachowanie w Opypach, kierowca uwięziony w aucie [FOTO] - Grodzisk News
Dachowanie w Opypach, kierowca uwięziony w aucie [FOTO] - Grodzisk News
Dachowanie w Opypach, kierowca uwięziony w aucie [FOTO] - Grodzisk News
Dachowanie w Opypach, kierowca uwięziony w aucie [FOTO] - Grodzisk NewsByłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.