TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

23

02 2023

Był poszukiwany i miał zakaz prowadzenia pojazdów


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: policja.plBył poszukiwany i miał zakaz prowadzenia pojazdów - Grodzisk News


W Nadarzynie policjanci zatrzymali do kontroli auto, którego kierowca przekroczył dozwoloną prędkość. Okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany i ma aktywny zakaz prowadzenia pojazdów.


Policjanci z pruszkowskiej drogówki na ul. Błońskiej w Nadarzynie zatrzymali do kontroli mercedesa. Jego kierowca bowiem przekroczył dozwoloną prędkość o 30 km/h. Mężczyzna został ukarany mandatem, ale to nie był koniec jego kłopotów.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Jak się okazało, mężczyzna ma czynny zakaz prowadzenia pojazdów, który obowiązuje do września 2023 r., który wydał Sąd Rejonowy w Grodzisku Mazowieckim. Nie powinien więc w ogóle wsiadać za kierownicę. Do tego był poszukiwany. – Mężczyzna był poszukiwany nakazem doprowadzenia do zakładu penitencjarnego przez Sąd Rejonowy w Nowym Dworze Mazowieckim. 36-latek po uiszczeniu zaległej grzywny został zwolniony – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Pruszkowie.

Zatrzymany usłyszy zarzut złamania zakazu sądowego, za co można nawet na pięć lat trafić do więzienia.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Zatrzymany z ogolnokrajowym nakazem doprowadzenia do wiezienia zostal wypuszczony po wplaceniu grzywny. Za obecny czyn grozi mu rowniez kara wiezienia. Najwyrazniej kary musza sie zsumowac a oskarzony nie moze posidac przy sobie gotowki zeby policja doprowadzila go na miejsce zakladu penitencjarnego jak to ladnie jest ujete w artykule.

Cf
24-02-2023 09:22
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.