TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

23

02 2023

Był poszukiwany i miał zakaz prowadzenia pojazdów


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


W Nadarzynie policjanci zatrzymali do kontroli auto, którego kierowca przekroczył dozwoloną prędkość. Okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany i ma aktywny zakaz prowadzenia pojazdów.


Policjanci z pruszkowskiej drogówki na ul. Błońskiej w Nadarzynie zatrzymali do kontroli mercedesa. Jego kierowca bowiem przekroczył dozwoloną prędkość o 30 km/h. Mężczyzna został ukarany mandatem, ale to nie był koniec jego kłopotów.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Jak się okazało, mężczyzna ma czynny zakaz prowadzenia pojazdów, który obowiązuje do września 2023 r., który wydał Sąd Rejonowy w Grodzisku Mazowieckim. Nie powinien więc w ogóle wsiadać za kierownicę. Do tego był poszukiwany. – Mężczyzna był poszukiwany nakazem doprowadzenia do zakładu penitencjarnego przez Sąd Rejonowy w Nowym Dworze Mazowieckim. 36-latek po uiszczeniu zaległej grzywny został zwolniony – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Pruszkowie.

Zatrzymany usłyszy zarzut złamania zakazu sądowego, za co można nawet na pięć lat trafić do więzienia.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz naRegulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.