reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

26

10 2023

Brwinów. Człowiek wpadł pod pociąg [AKTUALIZACJA]


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


W czwartkowy poranek w Brwinowie doszło do wypadku – człowiek wpadł pod pociąg. Jest obecnie badany przez zespół ratownictwa medycznego. Pociągi mogą się opóźniać.


Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – W Brwinowie na stacji PKP człowiek wpadł pod pociąg. Na miejscu jest policja, pogotowie, straż pożarna – podaje Henryk.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Policjanci potwierdzają, choć na tę chwilę niewiele wiadomo. – Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy około godz. 8.20. Wiemy na razie tylko tyle, że w rejonie peronów w Brwinowie człowiek wpadł pod pociąg jadący z Warszawy do Grodziska. Ten człowiek żyje natomiast na chwilę obecną nie wiemy w jakim jest stanie, badają go ratownicy medyczni. To wszystko co na ten moment mogę powiedzieć – mówi nam asp. Monika Orlik, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Utrudnienia w ruchu
Jak informują PKP Polskie Linie Kolejowe, w związku z wypadkiem pociągi Kolei Mazowieckich na linii skierniewickiej mogą być opóźnione o około 15 minut.

AKTUALIZACJA GODZ. 9.40
Okazuje się, że poszkodowaną była kobieta. – Ta pani została zabrana do szpitala. Na miejscu są policjanci, ustalamy przyczyny zdarzenia, będziemy przesłuchiwać świadków. Na chwilę obecną z nieznanych przyczyn doszło do potrącenia. Wiemy też, że maszynista był trzeźwy, natomiast kobieta została dość szybko zabrana do szpitala i na miejscu nie została przebadana na obecność alkoholu - informuje asp. Monika Orlik.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.