reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

26

10 2023

Brwinów. Człowiek wpadł pod pociąg [AKTUALIZACJA]


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsBrwinów. Człowiek wpadł pod pociąg [AKTUALIZACJA] - Grodzisk News


W czwartkowy poranek w Brwinowie doszło do wypadku – człowiek wpadł pod pociąg. Jest obecnie badany przez zespół ratownictwa medycznego. Pociągi mogą się opóźniać.


Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – W Brwinowie na stacji PKP człowiek wpadł pod pociąg. Na miejscu jest policja, pogotowie, straż pożarna – podaje Henryk.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Policjanci potwierdzają, choć na tę chwilę niewiele wiadomo. – Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy około godz. 8.20. Wiemy na razie tylko tyle, że w rejonie peronów w Brwinowie człowiek wpadł pod pociąg jadący z Warszawy do Grodziska. Ten człowiek żyje natomiast na chwilę obecną nie wiemy w jakim jest stanie, badają go ratownicy medyczni. To wszystko co na ten moment mogę powiedzieć – mówi nam asp. Monika Orlik, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Utrudnienia w ruchu
Jak informują PKP Polskie Linie Kolejowe, w związku z wypadkiem pociągi Kolei Mazowieckich na linii skierniewickiej mogą być opóźnione o około 15 minut.

AKTUALIZACJA GODZ. 9.40
Okazuje się, że poszkodowaną była kobieta. – Ta pani została zabrana do szpitala. Na miejscu są policjanci, ustalamy przyczyny zdarzenia, będziemy przesłuchiwać świadków. Na chwilę obecną z nieznanych przyczyn doszło do potrącenia. Wiemy też, że maszynista był trzeźwy, natomiast kobieta została dość szybko zabrana do szpitala i na miejscu nie została przebadana na obecność alkoholu - informuje asp. Monika Orlik.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.