TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

31

08 2023

Będzie świetlica wiejska w Natolinie. Jest przetarg na budowę


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Urząd Miasta Grodzisk Maz.Będzie świetlica wiejska w Natolinie. Jest przetarg na budowę - Grodzisk News


W grodziskiej gminie pełną parą idzie budowa świetlicy w Radoniach, a to nie koniec gdyż magistrat już szykuje się do wzniesienia podobnego obiektu w Natolinie. Niedawno ogłosił przetarg na wykonanie inwestycji, która stanie na działce przy ul. Kasieńki 1.


Ze specyfikacji przetargowej wiadomo, że chodzi o budowę wolno stojącego parterowego budynku, bez podpiwniczenia, za to z kilkoma pomieszczeniami służącymi potrzebom aktywności świetlicowym, a także aktywności mieszkańców. I tak w budynku znajdzie się sala główna i sala komputerowa.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Projektant uwzględnił także dwa pomieszczenia toaletowe, a także pokoje socjalne, techniczne i gospodarcze; pomieszczenie magazynowe. Jeśli chodzi o elementy wykończenia to podłogi wyłożone zostaną posadzką gresową. Prócz kompletu standardowych instalacji i mediów na budynku świetlicy zainstalowany zostanie także system fotowoltaiczny, pozwalający na pozyskiwanie energii w naturalny sposób.

Powierzchnia zabudowy świetlicy wyniesie ponad 170 metrów kwadratowych. Na działce przed budynkiem stanie także parking dla gości i pracowników świetlicy. Przed wejściami do budynku i na terenie wokół przewidziano nawierzchnię z kostki betonowej, ze spadkiem na zewnątrz, gwarantującym swobodny spływ wód powierzchniowych i opadowych.

Świetlica wraz z boiskiem w nieopodal mają stanowić miejsce umożliwiające mieszkańcom aktywne spędzanie czasu na różne sposoby.

Z zapisów przetargu wynika, że świetlica ma powstać w ciągu pół roku od podpisania umowy z wykonawcą.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.