TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

22

11 2021

74-latek z 300 gramami narkotyków


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

74-latek z 300 gramami narkotyków - Grodzisk News


Kryminalni w Żyrardowie zatrzymali 74-letniego mężczyznę, który posiadał łącznie ponad 300 gramów narkotyków. W jego mieszkaniu odnaleziono też elektronarzędzia pochodzące prawdopodobnie z innych przestępstw.


– Z uzyskanych wcześniej informacji wynikało, że może on posiadać w mieszkaniu narkotyki. Podejrzenia funkcjonariuszy potwierdziły się. W wyniku przeszukania pomieszczeń zajmowanych przez mężczyznę, policjanci ujawnili woreczki z zawartością białego proszku oraz susz roślinny. Oprócz narkotyków mundurowi w jednym z pokoi znaleźli również sprzęt m.in. wagę elektroniczną, która mogła świadczyć o tym, że 74-latek zajmował się również rozprowadzaniem zakazanych ustawą substancji – poinformowała st. sierż. Monika Michalczyk, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie. – Odnaleziono również elektronarzędzia, które prawdopodobnie pochodzą z innych przestępstw – dodała.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W wyniku tych działań zarekwirowano amfetaminę o wadze ponad 150 gramów i podobną ilość mariuhuany.Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do żyrardowskiej komendy, gdzie noc spędził w policyjnym areszcie.

–Po zebraniu przez policjantów niezbędnego materiału dowodowego sprawa trafiła do żyrardowskiej prokuratury. Tam 74-latek usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków i zarzut udziału w obrocie wbrew przepisom ustawy substancji zabronionych. Za popełnione przestępstwa mężczyźnie może grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności. Wobec 74-latka zastosowany został 3-miesięczny areszt – podała rzeczniczka żyrardowskiej policji.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.