TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

27

02 2023

17 poszukiwanych w rękach grodziskiej policji


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNews17 poszukiwanych w rękach grodziskiej policji - Grodzisk News


Grodziscy policjanci zatrzymali w ostatnim tygodniu łącznie 17 osób poszukiwanych za różne przestępstwa. Do zatrzymania czterech z nich doszło dzięki rozpoznaniu dzielnicowych.


–W ostatnim tygodniu grodziscy policjanci prowadzili wzmożone działania, których celem było ujawnianie osób poszukiwanych. W to zadanie zaangażowani byli funkcjonariusze różnych pionów. Ich efektem było zatrzymanie w ciągu siedmiu dni aż siedemnastu takich osób – poinformowała asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Siedem poszukiwanych osób trafiło już do zasądzonych aresztów, osiem zaś uniknęło więzienia dzięki wpłaceniu zaległych kar finansowych

–Dzięki dobremu rozpoznaniu swojego rejonu przez dzielnicowych z gmin Jaktorów i Baranów lista  poszukiwanych z tego terenu została zmniejszona o trzech mężczyzn i kobietę. Podczas działań w Grodzisku, oprócz wielu dorosłych, zatrzymane zostały także dwie 16-latki, które nie wróciły do ośrodków wychowawczych, gdzie miały przebywać zgodnie z decyzją Sądu Rodzinnego i Nieletnich. W czasie kontroli drogowej w Natolinie  policjanci grodziskiego Wydziału Ruchu Drogowego sprawdzili dane kierowcy peugeot. Okazało się, że  wobec 23-latka sąd wydał nakaz doprowadzenia do aresztu jako karę  zastępczą za nie zapłacone grzywny – wylicza zatrzymanych grodziska policja.

Ostatni z wymienionych uniknął kary więzienia w zamian za grzywnę. Odpowie jednak przed sądem za jazdę autem pomimo zakazu,


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.